MENU STRONY

eDokumenty

E-dokumenty Lubelski Bank Spółdzielczy

eDokumenty

Moje eDokumenty

Weryfikuj eDokument

Generuj hasło

eDokumenty to usługa bankowa tzw. „Trwały nośnik” umożliwiająca użytkownikowi otrzymywanie dokumentów w wersji elektronicznej. Pozwala na bezpieczne zachowanie każdego dokumentu we wszystkich jego wersjach oraz uzyskanie swobodnego dostępu do niego z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Użyta technologia w sposób niezaprzeczalny gwarantuje niezmienność treści, formy oraz momentu publikacji dokumentu.

Każdy nasz Klient ma do dyspozycji system, który pozwala na sprawdzenie aktualności i autentyczności danego dokumentu poprzez użycie unikalnego numeru Hash udostępnionego przez Bank. Korzystanie z tego rozwiązania jest bardzo proste dla użytkownika i stanowi ekologiczną formę komunikacji pomiędzy Bankiem, a Klientem.

eDokumenty dzielimy na:

dokumenty publiczne – a więc dokumenty ogólnodostępne, czyli wszelkiego rodzaju regulaminy oraz cenniki (taryfy opłat i prowizji, tabele oprocentowania itp.)

dokumenty prywatne – a więc dokumenty spersonalizowane dla danego Klienta, między innymi: zestawienie opłat zawierających informacje o poniesionych kosztach i opłatach do rachunku oraz wszelkiego rodzaju inne dokumenty generowane przez bank dla klientów (mogą to być – wyciągi bankowe, dowody wpłat i wypłat, potwierdzenia przelewów, potwierdzenia założenia i likwidacji rachunków oraz lokat terminowych, umowy itp.)

Dokumenty to przede wszystkim:

Gwarancja niezmienności masz pewność, że dokumenty wysłane przez bank się nie zmieniły, gwarantuje to technologia blockchain.

Aktywne informowanie-poinformujemy Cię o każdej zmianie w regulaminie czy taryfach SMS-em lub mailem.

Pełen dostęp – przechowuj dokumenty w bezpieczny sposób, z możliwym dostępem przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ponadto z edokumentami zyskujesz dodatkowe korzyści:

  • Wszystkie dokumenty bankowe masz w jednym, bezpiecznym miejscu.
  • Możesz z nich korzystać gdziekolwiek jesteś, bez względu na porę dnia.
  • Masz pewność że przesłane do Ciebie dokumenty są oryginalne bo zabezpieczone w technologi blockchain – ani Ty, ani my nie możemy ich usunąć ani zmienić.
  • Jesteś EKO, Bank nie musi drukować i wysyłać do Ciebie dokumentów papierowych, które wcześniej czy później i tak trafiają do kosza.
  • Nawet jeśli kiedykolwiek zrezygnujesz z naszych usług będziesz mógł wrócić do swoich dokumentów jeszcze przez okres 5 lat.
Internet Banking

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
wyszukaj
zamknij
E-Dokumenty

Facebook

Zadzwoń
Mapa
Skip to content