MENU STRONY

Warunki – prosimy o zapoznanie się

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. dotyczącego ochrony danych osobowych (RODO) Bank informuje:

1. Bank Spółdzielczy w Końskowoli z siedzibą w Końskowoli, ul. Lubelska 91a, 24-130 Końskowola, jest Administratorem Danych Osobowych.
2. Dane wprowadzone do powyższego formularza Bank będzie przetwarzał w celu nawiązania kontaktu i przygotowania oferty kredytowej na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, a po zrealizowaniu tego celu zostaną niezwłocznie usunięte.
3. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu,
4. Masz prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy stwierdzisz, iż przetwarzanie danych osobowych Cię dotyczących narusza przepisy RODO.
5. W Banku został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych Osobowych, z którym możesz się skontaktować pisząc na adres: iod@bskonskowola.pl, pod numerem telefonu 81 889 20 65 lub złożyć pismo w wybranej placówce Banku
6. Podanie przez Ciebie danych w postaci imienia, numeru telefonu oraz kodu pocztowego jest konieczne jeżeli chcesz aby Bank rozpatrzył wysłany przez Ciebie formularz i się z Tobą skontaktował.

Wyliczenia raty miesięcznej i całkowitego kosztu kredytu mają charakter wstępny i szacunkowy.
Obliczone wartości wynikają z parametrów kredytu oraz wprowadzonych danych.
Pełny harmonogram kredytu otrzymają Państwo w placówkach Naszego Banku.

Internet Banking

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
wyszukaj
zamknij
Internet Banking
E-Dokumenty

Facebook

Zadzwoń
Mapa
Skip to content